Застереження

1. Зміст веб-сайту

Автор не несе відповідальності за актуальність, вірність, повноту або якість наданої інформації.

Претензії, висунуті проти автора, які відносяться до втрати ділової репутації або матеріального збитку, заподіяного в результаті використання або невикористання поданої інформації, або за рахунок використання неповної інформації, є повністю виключені, поки не буде доведено, що автор діяв навмисно або через необережність.

Всі пропозиції можуть підлягати змінам та є неофіційними. Автор залишає за собою право змінювати, доповнювати або видаляти частини веб-сайту або повної публікації, без попереднього повідомлення.

 

 

2. Посилання та рекомендації

Компанія не несе відповідальності за прямі або непрямі посилання на зовнішні веб-сайти ( "гіперпосилання"), які знаходяться за межами відповідальності автора, тільки якщо автор знає про зміст сайтів, про які йде мова, і якщо автор має технічні можливості для того, щоб запобігти використанню нелегального змісту.

Автор цим заявляє, що під час розміщення лінку, не було ніяких доказів незаконного контенту на відповідному веб-сайті. Сумітомо Електрик Борднетце  заявляє, що не має ніякого впливу на поточний або майбутній дизайн, зміст або авторське право веб-сторінок за  гіперпосиланнями. Тому, Сумітомо Електрик Борднетце відмежовується явно від усіх змін, що стосуються змісту пов'язаних сторінок, які були зроблені після опублікування посилань. Ця заява відноситься до всіх посилань в межах веб-сайту, створеного автором, а також посилання, які опубліковані третіми особами в гостьових книгах, дискусійних форумах і списках посилань, списках розсилки і всіх інших формах баз даних. За незаконний, помилковий або неповний зміст і, зокрема, за шкоду в результаті використання або ігнорування інформації, представленої таким чином, відповідальність лежить виключно за розробником веб-сайту, для якого робиться посилання.

 

 

3. Інтелектуальна власність і закон про товарну марку

У всіх публікаціях автор прагне дотримуватися авторських прав на зображення, графіки, звукові документи, відеофрагменти і тексти, які використовуються і використовувати свої власні зображення, графіки, аудіо документи, відеофрагменти і тексти.

Всі торгові марки і товарні знаки, згадані в рамках інтернет-пропозиції і, де це може бути застосовано, всі торгові марки і товарні знаки, захищені третіми особами, підлягають без обмежень, з нормативно-правовими актами в даний час чинним законодавством про товарні знаки . Сам факт того, що товарний знак згадується, не озачає, що товарні знаки не захищені правами третіх осіб!

Авторські права на опубліковані матеріали, створені автором залишаються власністю автора. Будь-яке відтворення або використання таких графічних, звукових документів, відеофрагментів і текстів в інших електронних або друкованих виданнях не допускається без згоди автора.

 

 

4. Захист конфіденційності даних

За умови, що існує можливість введення особистих або бізнес-даних (електронної пошти, імені, поштової адреси), розкриття таких даних з боку користувача здійснюється виключно на добровільній основі.

Використання і оплата всіх запропонованих послуг,  оскільки це технічно можливо і може бути здійснено, також можливе  без введення особистих даних і / або анонімно введення даних або за допомогою псевдоніма. Використання третіми особами  контактних даних, опублікованих в рамках вихідних даних, таких як поштові адреси, номери телефону та факсу, а також адреси електронної пошти з метою передачі інформації не допускається. Автор залишає за собою право приймати правові заходи проти відправників так званих спам-листів в разі порушення цієї заборони.

 

 

5. Юридична сила

Цей розділ є частиною веб-сайту, з якого користувач перейшов сюди. Якщо частини або окремі формулювання даного документу не відповідають, більше не відповідають або повністю відповідають чинному правовому законодавству, інша частина документа не повинна бути порушена ним , ні з точки зору змісту, ні валідності.