Tworzymy sieć współpracy opartej na wzajemnym szacunku.

Jako pracownik SEBN od samego początku jesteś częścią większej całości. Każdy pracownik codziennie ma styczność z dużą liczbą współpracowników, kultur i dyscyplin. I to na równych zasadach, ponieważ szanujemy, cenimy i promujemy indywidualność i różnorodność, ponieważ właśnie w tym tkwi nasza siła.

 

Osobno - dobrzy, jako zespół - niepokonani

Nasi pracownicy są ambitni, ale nie konfrontują się ze sobą. Zacięta walka? Nie z nami! Wręcz przeciwnie, współpracownicy, a nawet menedżerowie pracują razem na równych zasadach, wspólnie stawiając czoła wyzwaniom. „Kiedy sytuacja jest ciężka, nikt nie siedzi w kącie i nie mówi „to nie moje zadanie!” - ale wszyscy podwijamy rękawy i pracujemy razem, aby osiągnąć nasz wspólny cel tak szybko, jak to możliwe.” To pozwala nam realizować projekty w ramach czasowych, o których wiele innych firm może tylko pomarzyć.

Aby móc sprostać zapotrzebowaniu i wymaganiom naszych klientów w tak krótkim czasie, wszystkie działy muszą ściśle ze sobą współpracować. „MY - oznacza nie tylko dział produkcji, ale także wszystkie inne działy. Tylko wtedy, gdy współpracujemy ze sobą, jesteśmy naprawdę silni.”

Taka postawa, jest zaszczepiona w każdym z nas od samego początku. 'Nawet jako stażysta jestem już częścią sieci współpracy. Raz na kwartał organizowane są dni wprowadzające dla wszystkich nowych pracowników, a także realizowane jest indywidualne szkolenie i plan wdrożenia zawodowego. W ten sposób poznasz wszystkie działy. Nawet poza moim obecnym zespołem - mogę zwrócić się do każdego. Wszystkie drzwi są otwarte, a ty nigdy nie jesteś pozostawiony sam sobie. Zwłaszcza, gdy jesteś nowy w pracy. To wspaniałe uczucie!”

Współpracownicy stają się przyjaciółmi.

Jest dla nas bardzo ważne, aby ta otwartość była kultywowana we wszystkich naszych międzynarodowych lokalizacjach. Aby pomóc w osiągnięciu tego celu, od czasu do czasu organizujemy wspólne, niezwiązane z pracą wydarzenia, takie jak turnieje piłki nożnej, maratony korporacyjne i imprezy świąteczne. „Niedawno w Wolfsburgu odbył się maraton korporacyjny, w którym zdobyliśmy pierwszą nagrodę, stanowiąc najbardziej liczną drużynę - była to świetna zabawa dla wszystkich!” Dlatego zachęcamy do kontaktów i wymiany kulturalnej poza pracą. Wielu z naszych pracowników z czasem nawiązało trwałe przyjaźnie.