Działamy odpowiedzialnie zapewniając dużą dozę osobistej wolności.

Nie oznacza to, że w SEBN każdy może robić to, co mu się podoba. Ale poziom wolności osobistej naszych pracowników jest rzeczywiście znaczny. I właśnie dlatego mogą oni tak wiele osiągnąć. Dla siebie samych, dla nas, dla naszych klientów.

 

Ci, którzy dążą do sukcesu, mają u nas wielkie szanse, by go osiągnąć.

Wierzymy w doświadczenie i kompetencje naszych pracowników. Wiele projektów zarządzanych jest samodzielnie przez odpowiedzialnych za nie pracowników. Według nas osoby mocno zaangażowane w dany projekt, są najlepiej przygotowane do tego by decydować, który kierunek jest najbardziej odpowiedni i jakie kroki są wymagane. Oczywiście jako zespół zawsze oferujemy niezbędne wsparcie. Kiedy pojawia się problem, jest on również rozwiązywany samodzielnie przez pracowników. Oznacza to osobiste zwrócenie się do działu produkcji, w celu ustalenia gdzie leży problem i znalezienia odpowiedniego rozwiązania. Te krótkie kanały komunikacji nie tylko pozwalają nam szybko reagować, ale także sprawiają, że praca z nami jest szczególnie ekscytująca. Jeden z naszych pracowników powiedział kiedyś: „Moja praca jest jak CSI: Kryminalne zagadki Miami”. „Każdy przypadek jest inny.”

„Wolność” w kontekście codziennych procesów pracy w SEBN, przejawia się również w tym, że nasi pracownicy zawsze mogą wnosić wkład oraz wdrażać swoje własne pomysły i koncepcje. Tutaj nikt nie czeka, aby mu powiedzieć, co ma robić. Każdy ma swój udział!

Na nikogo nie patrzymy z dezaprobatą

… kiedy wychodzi z pracy wcześniej niż zwykle. Dla nas swoboda elastycznego czasu pracy jest jednym z najważniejszych warunków satysfakcji, a tym samym doskonałych wyników w pracy. Nadgodziny mogą być wypłacane w formie pieniężnej lub wykorzystywane w formie odbioru czasu wolnego zgodnie z oczekiwaniami pracowników.

Swoboda nie tylko dla najbardziej doświadczonych pracowników

„Nasz stażysta był na przykład bezpośrednio zaangażowany w fazę przygotowań nowego Golfa VII. Był w większości odpowiedzialny za zarządzanie projektem i harmonogramy - oczywiście zawsze wspólnie z jednym lub dwoma bardziej doświadczonymi pracownikami”. To motywuje. Podobnie jak ekscytujące możliwości zdobycia doświadczenia w okresie stażu. „Podczas mojego stażu asystowałem inżynierowi projektu, który został przeniesiony do innego projektu. W rezultacie sam byłem w stanie robić wiele niesamowitych rzeczy - nawet poleciałem do Pampeluny, aby zobaczyć prototyp, co dało mi możliwość, na bardzo wczesnym etapie, zapoznania się z typową dla SEBN pracą nad międzynarodowymi projektami.”