Ми працюємо разом у співпраці та із взаємною повагою.

Як працівник SEBN, ви із самого початку є частиною великого цілого. Кожен співробітник щодня з'єднаний з великою кількістю колег, культур і дисциплін на рівних умовах, так як ми поважаємо, цінуємо і заохочуємо індивідуальність і різноманітність - тому що саме в цьому наша сила.

 

Кожен по - своєму добрий, а, як команда, ми - непереможні.

Наші колеги амбіційні, але вони не протистоять один одному. Менталітет "людина людині вовк"? Тільки не у нас! Навпаки, колеги і навіть топ-менеджери працюють разом на рівних умовах і вирішують проблеми разом. "Коли трапляється якась непередбачувана ситуація, ніхто не сидить, склавши руки і не каже: "Це не моя робота! »- Але швидше ми всі разом закотимо рукави і будемо працювати, щоб досягнути спільної мети. Це дозволяє нам реалізовувати проекти в терміни, про що багато інших компаній можуть тільки мріяти.

Для того, щоб мати можливість задовольняти потреби і вимоги наших клієнтів в такі короткі терміни, всі відділи повинні працювати разом у тісній співпраці. "Ми - це не лише виробництво,  а й усі інші відділи. Тільки тоді, коли ми працюємо разом, ми дійсно сильні ".

Ставлення, яке вражає кожного із нас ще  з самого початку. "Навіть в якості стажера, я вже влився в колектив. Для усіх нових співробітників передбачено індивідуальне навчання і план адаптації. Таким чином, можна ознайомитися з усіма відділами. І навіть за межами моєї власної команди на даний момент я можу підійти до будь кого і запитати все необхідне. Всі двері відкриті, і вас ніколи не кинуть на призволяще. Особливо, якщо ви новачок в роботі - це чудове відчуття! "

Колеги стають друзями.

Для нас надзвичайно важливо, щоб ця відкритість підтримувалася на всіх наших підприємствах по всьому світу. Для досягнення цієї мети ми також організовуємо спільні неформальні заходи, такі як: футбольні турніри, корпоративні марафони і різдвяні свята. "Недавно відбувся корпоративний марафон у Вольфсбурзі, де ми виграли перший приз в якості найбільшої команди-учасника - це була величезна радість для всіх!" Таким чином, ми закликаємо до особистого і культурного обміну, навіть за межами робочого місця. І дедалі більше колег стають друзями протягом довгого часу.