Szukamy nowych wyzwań i nieustannie się rozwijamy.

Pracujemy w dynamicznym środowisku, w którym elastyczność i sprawność są niezbędne. Dla naszych pracowników oznacza to, że mogą oczekiwać nowych i wymagających zadań każdego dnia. To sprawia, że ​​praca z nami jest różnorodna i wymagająca - ale na pewno nigdy nudna.

 

To właściwe miejsce dla osób szukających ekscytującej pracy.

Wiązki elektryczne stanowią układ nerwowy nowoczesnych pojazdów. Ten układ nerwowy umie robić jedną rzecz szczególnie dobrze: przekazuje impulsy. Jednak w przeciwieństwie do rury wydechowej, układ nerwowy nie jest raz po prostu opracowany i instalowany mniej lub bardziej na stałe na wiele lat, ale wymaga nieustannych poprawek. Każdy projekt ma kilka miliardów wariantów, które podlegają nawet 3000 zmianom rocznie. W ten sposób opracowujemy i produkujemy wysoce dynamiczny, a jednocześnie niezwykle ważny składnik nowoczesnych samochodów - i to w ściśle określonej jakości oraz ramach czasowych. Stanowi to wyzwanie, któremu trzeba sprostać.

Jest to możliwe tylko dlatego, że każdy wykonuje swoją pracę, najlepiej jak potrafi - tak długo, jak to konieczne, by zadowolić klienta. Aby ta wizja stała się rzeczywistością, wspieramy naszych pracowników, między innymi, przez indywidualne szkolenia profesjonalne i zawodowe od technologii i języków obcych po umiejętności komunikacyjne - "Szyte na miarę" potrzeb.

Jaki sukces możesz z nami osiągnąć.

Można to pokazać na przykładzie jednego z pracowników, który mówi: "Ukończyłem szkolenie jako kreślarz techniczny w SEBN w Niemczech. Od dwóch lat, ja i moi dwaj koledzy pracujemy razem w Chinach, zakładając nasz dział inżynierii. I chociaż rozpocznę studia uniwersyteckie dopiero w przyszłym roku, podjąłem się już bardzo trudnych zadań. Jest to niezwykle ekscytujące i sprawia, że ​​jestem z siebie dumny. Kiedy rozpocznę studia, SEBN pozostanie ze mną w stałym kontakcie". Lub inny przykład długoletniego pracownika, który stwierdza: "Rozpocząłem pracę w SEBN jako zwykły „technik komputerowy”. Dziś podróżuję po całym świecie, chociaż w ogóle nie mówiłem po angielsku, kiedy zaczynałem. Fakt, że w SEBN mogę współpracować z ludźmi z całego świata, zmienił moje życie i pomógł mi rozwinąć się na poziomie osobistym.”

Praca zespołowa jest dla nas priorytetem.

Międzynarodowa współpraca jest dla nas typowa. Czasami współpracownicy na czterech kontynentach współpracują przy jednym projekcie. Zespóły działające wspólnie w międzynarodowej sieci współpracy, występują zarówno w dziale IT, jak i w dziale Usług. Tutaj różnice czasowe to nie jedyne wyzwania - chodzi również o różnice kulturowe. „Ale to właśnie ciągłe uczenie się o nowych kulturach daje mnóstwo radości."

Skoro mowa o wspólnej pracy, 92 procent naszej produkcji odbywa się ręcznie. Klient może wybrać indywidualne rozwiązania z systemu modułowego i otrzymać swoją „własną”, indywidualnie dla niego zaprojektowaną wiązkę elektryczną. Czasami odbieramy ostateczny impuls przed dostawą na 40 minut przed faktycznym wykonaniem wiązki elektrycznej. „Posiadanie odpowiednich komponentów dostępnych pod ręką - o to w tym wszystkim chodzi. Tylko wtedy jesteś naprawdę dobry!”