Ми шукаємо нові виклики та постійно розвиваємось.

Ми працюємо в динамічному суспільстві, в рамках якого гнучкість і швидкість є обов'язковими. Для наших співробітників це означає, що вони можуть отримати нові й цікаві завдання кожного дня. Це робить нашу роботу різноманітною і вимогливою - і аж ніяк не нудною.

 

Ідеальне місце для тих, хто шукає цікаву роботу.

Wire harnesses Кабельна в'язка є нервовою системою сучасних автомобілів. І ця система може зробити одну річ особливо добре: вона передає струм. Ця нервова система не просто розроблена і встановлена нерухомо в автомобіль, - вона зазнає постійних оновлень. Кожен проект має кілька мільярдів варіантів, які зазнають до 3000 коригувань в рік. Таким чином, ми розробляємо і виробляємо дуже динамічний і, в той же час, надзвичайно важливий компонент для сучасних автомобілів - з чіткими вимогами якості та дедлайнами.

Це можливо тільки тому, що тут кожен докладає максимум зусиль, щоб задовільнити клієнта. І ми повністю забезпечуємо наших працівників всім необхідним, зокрема, й індивідуальними програмами професійної підготовки - від технологій та іноземних мов, до навичок спілкування. Індивідуальний підхід, щоб задовольнити потреби кожного..

Чого ви можете досягти разом із нами.

Дати відповідь на це запитання допоможе наступний приклад: "Я закінчив курс навчання на технічного кресляра в SEBN в Німеччині. Вже два роки я і два моїх колеги працюємо разом в Китаї, розбудовуючи  наш інженерний відділ. І хоча я не почну навчання в університеті до наступного року, я вже отримав дуже складні завдання -це цікаво і змушує мене пишатися досягненнями. Коли я розпочну навчання, то продовжуватиму контактувати з SEBN". Або інший приклад співробітника, який вже довго у нас працює:" Я почав працювати в SEBN як простий "комп'ютерний технік". Сьогодні я подорожую по всьому світу, - хоча я не говорив англійською, коли вперше прийшов на підприємство. Той факт, що на SEBN я можу працювати разом з людьми з усього світу,  змінив моє життя і допоміг мені просунутися на особистому та професійному рівні ".

Робота в команді для нас - найвищий пріоритет.

Така міжнародна співпраця є типовою для нас: іноді колеги з різних континентів працюють разом над одним проектом. Існують навіть окремі групи, які працюють в одній команді на міжнародному рівні, такі як: ІТ та інші сервісні підрозділи. При цьому, викликом є як різниця в часі, так і культурні відмінності. "Але це саме те, що робить роботу по-своєму особливою та веселою: завжди дізнаватися про нові культури."

Говорячи про мануальну роботу: 92 відсотки нашої продукції робиться вручну. Клієнт може вибрати окремі функції модульної системи і отримати свою "власну" індивідуальну в'язку. Ми іноді отримуємо остаточні побажання практично за 40 хвилин перед кінцевим монтажем. "Мати під рукою правильні компоненти - це те, про що йде мова. Тільки тоді ми впевнені, що все добре! "