СТАТИ ЧАСТИНОЮ ОСОБЛИВОЇ КОРПОРАТИВНОЇ КУЛЬТУРИ

Робота в СЕБН означає: єднання. З колегами, партнерами та клієнтами. З майбутнім автомобіля. А також із кожною корпоративною культурою.
Наша компанія виступає за стабільність і цінується у всьому світі за свою справедливість. І навіть більше. Читайте тут про те, які можливості відкриваються перед тими, хто приєднується до нашої команди.

1

Ми працюємо відповідально та з особистою свободою.

Особиста свобода - це особлива річ для наших колег. Саме завдяки цьому вони досягають таких вершин. Для себе, для нас, для клієнтів.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ

2

Ми справедливі та пропонуємо безпечні умови праці.

SEBN пропонує безпечне місце роботи з перспективами на майбутнє. Це забезпечується не тільки об'єднанням з Сумітомо Груп з її приблизно 320 компаніями по всьому світу та історією, якій вже понад 400 років, а ще й японським менталітетом, особливістю якого є турбота про завтрашній день.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ

3

Ми шукаємо нові виклики та постійно розвиваємось.

Ми працюємо в динамічному суспільстві, в рамках якого гнучкість і швидкість є обов'язковими. Для наших співробітників це означає, що вони можуть отримати нові й цікаві завдання кожного дня. Це робить нашу роботу різноманітною і вимогливою - і аж ніяк не нудною.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ

4

Ми працюємо разом у співпраці та із взаємною повагою.

Як працівник SEBN, ви із самого початку є частиною великого цілого. Кожен співробітник щодня з'єднаний з великою кількістю колег, культур і дисциплін на рівних умовах, так як ми поважаємо, цінуємо і заохочуємо індивідуальність і різноманітність - тому що саме в цьому наша сила.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ