KONTAKT ZE SZCZEGÓLNĄ KULTURĄ KORPORACYJNĄ

Praca w Sumitomo Electric Bordnetze oznacza: sieć współpracy. Z przyszłością motoryzacji. Z współpracownikami na całym świecie, partnerami i klientami, jak również z bardzo wyjątkową kulturą korporacyjną.
Nasza firma oznacza stabilność, stałość i uczciwość, za które ceniona jest na całym świecie. I jest coś więcej. Przeczytaj ten tekst, aby dowiedzieć się więcej o tym, czego możesz się spodziewać, jeżeli do nas dołączysz.

1

Działamy odpowiedzialnie zapewniając dużą dozę osobistej wolności.

Nie oznacza to, że w SEBN każdy może robić to, co mu się podoba. Ale poziom wolności osobistej naszych pracowników jest rzeczywiście znaczny. I właśnie dlatego mogą oni tak wiele osiągnąć. Dla siebie samych, dla nas, dla naszych klientów.

Dowiedz się więcej

2

Jesteśmy uczciwi i zapewniamy bezpieczeństwo.

SEBN oferuje bezpieczne miejsce zatrudnienia z perspektywami na przyszłość. Gwarantuje to nasza przynależność do Grupy Sumitomo zrzeszającej około 320 firm z całego świata w różnych branżach i nasza ponad 400-letnia historia, a także japońska mentalność nastawiona na myślenie o jutrze.

Dowiedz się więcej

3

Szukamy nowych wyzwań i nieustannie się rozwijamy.

Pracujemy w dynamicznym środowisku, w którym elastyczność i sprawność są niezbędne. Dla naszych pracowników oznacza to, że mogą oczekiwać nowych i wymagających zadań każdego dnia. To sprawia, że ​​praca z nami jest różnorodna i wymagająca - ale na pewno nigdy nudna.

Dowiedz się więcej

4

Tworzymy sieć współpracy opartej na wzajemnym szacunku.

Jako pracownik SEBN od samego początku jesteś częścią większej całości. Każdy pracownik codziennie ma styczność z dużą liczbą współpracowników, kultur i dyscyplin. I to na równych zasadach, ponieważ szanujemy, cenimy i promujemy indywidualność i różnorodność, ponieważ właśnie w tym tkwi nasza siła.

Dowiedz się więcej