WE WŁĄŚCIWYM MIEJSCU
WE WŁAŚCIWYM CZASIE

W SEBN nie mamy typowych specjalistów do spraw logistyki. Zadania są bardzo złożone. Gdy jedna grupa rozpakowuje surowce w fabryce, inna omawia wymagania dostawy i specjalne zamówienia z naszymi klientami, podczas gdy jeszcze inna grupa planuje, wraz z naszym zespołem produkcyjnym, które produkty powinny być produkowane w poszczególnych zakładach.

LOGISTYKA

W SEBN nie mamy typowych specjalistów do spraw logistyki. Zadania są bardzo złożone. Gdy jedna grupa rozpakowuje surowce w fabryce, inna omawia wymagania dostawy i specjalne zamówienia z naszymi klientami, podczas gdy jeszcze inna grupa planuje, wraz z naszym zespołem produkcyjnym, które produkty powinny być produkowane w poszczególnych zakładach. Wszyscy mają jedną wspólną cechę: Zawsze dokładnie wiedzą, gdzie znajduje się każda wiązka elektryczna - w procesie produkcyjnym, w drodze do naszych klientów czy już na miejscu. Ponieważ ostatecznie specjalista do spraw logistyki jest pierwszym, który przyjmuje dostawę wiązek i kontaktów a także  ostatnim, który trzyma w swoich rękach gotowe wiązki elektryczne i pakuje je w celu dostawy do naszego klienta.

Zanim to jednak nastąpi, należy odpowiedzieć na wiele pytań logistycznych - i to natychmiast po zawarciu umowy z klientem. Który zakład jest najbardziej odpowiedni do produkcji? Jakie materiały są nam potrzebne i w jakiej ilości? Jaki rodzaj transportu jest najbardziej odpowiedni, jaki kontener, jakie opakowanie? Jak możemy zapewnić punktualną dostawę? I jak możemy zagwarantować klientowi jak największą elastyczność do ostatniej minuty produkcji? Dopiero po udzieleniu odpowiedzi na te wszystkie pytania, ma miejsce faktyczne świadczenie usług przez specjalistę do spraw logistyki, widoczne i namacalne - dla pracowników w fabryce, dla klienta, dostawców, spedytorów, a także dla niego samego, dając poczucie dobrze wykonanej pracy. Ponieważ jest ktoś, kto zawsze ma wszystko pod kontrolą. Ktoś, kto szuka rozwiązań i robi wszystko, co w jego mocy, by spełnić wymagania i oczekiwania. Ktoś, kto wykrywa ryzyka i wie, jak sobie z nimi radzić.

Masz talent do dostarczania rzeczy we właściwe miejsce we właściwym czasie? Lubisz komunikację i koordynację?

ZATEM DOŁĄCZ DO NAS!