DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY –
I PATRZENIE Z SZERSZEJ PERSPEKTYWY

Często pochłonięci są swoimi rysunkami w pełni skoncentrowani i niemal bez ruchu, sprawdzają każdy szczegół i zadają sobie pytania: Czy wiązka może być wykonana na konkretnej lini montażowej, w konkretnym zakładzie? Jak mogę osiągnąć optymalny czas produkcji? Ile maszyn tnących, systemów testowych i szablonów jest mi potrzebnych?

PLANOWANIE PRODUKCJI

Często pochłonięci są swoimi rysunkami w pełni skoncentrowani i niemal bez ruchu, sprawdzają każdy szczegół i zadają sobie pytania: Czy wiązka może być wykonana na konkretnej linii montażowej, w konkretnym zakładzie? Jak mogę osiągnąć optymalny czas produkcji? Ile maszyn tnących, systemów testowych i szablonów jest mi potrzebnych? Szukając odpowiedzi, nasi planiści produkcji biorą pod uwagę wymagania klienta, a także wymagania pracowników produkcji, którzy muszą przełożyć wytyczne klienta na praktykę, uwzględniając wymagane koszty i ewentualne korekty, które mogą być konieczne po rozpoczęciu produkcji. Opracowując daną koncepcję, pracownik musi rozpoznać, ocenić i uwzględnić wszystkie możliwe zmienne - ponieważ w ostatecznej analizie zależy od tego cała produkcja: od budowy prototypów do masowej produkcji gotowych wiązek.

Praca, w której nie ma miejsca na słabe nerwy ani na próżność. Ponieważ czasami koncepcje muszą być dostosowane w krótkim czasie; na przykład, gdy klient pod wpływem chwili chce zmienić silnik lub jednostkę chłodzącą w swoim pojeździe. Dlatego swoisty spokój jest jedną z kluczowych cech każdego planisty produkcji - obok dbałości o szczegóły i gotowości do przyjęcia dużej osobistej odpowiedzialności. W biurze lub na stanowisku testowym. Samodzielnie albo w dialogu z innymi. Na początku albo na końcu procesu produkcyjnego. Projekty są kończone regularnie, ale nigdy nie da się ich całkowicie porzucić. Ponieważ w ostatecznym rozrachunku, osoba odpowiedzialna za planowanie produkcji jest zawsze odpowiedzialna za to, aby jej koncepcja zapewniała to, co zostało obiecane: optymalną produkcję.

Czy jesteś pasjonatem majsterkowania, który nigdy nie traci z oczu szerszej perspektywy?

ZATEM DOŁĄCZ DO NAS!