WSPÓLNA PRACA
DLA OSIĄGNIĘCIA DOSKONAŁYCH REZULTATÓW

Jest cicho i pachnie gumą lub olejem. Na hali produkcyjnej pracuje ogromna liczba osób. Na stanowiskach do cięcia, stanowiskach testujących lub maszynach spawalniczych. W każdym z naszych zakładów pracuje średnio 2500 pracowników - więcej niż łączna liczba pracowników innych firm.

PRODUKCJA

Jest cicho i pachnie gumą lub olejem. Na hali produkcyjnej pracuje ogromna liczba osób. Na stanowiskach do cięcia, stanowiskach testujących lub maszynach spawalniczych. W każdym z naszych zakładów pracuje średnio 2500 pracowników - więcej niż łączna liczba pracowników innych firm. Nasza produkcja nie jest typowa dla przemysłu samochodowego. Nietypowy charakter naszej działalności, który czyni ją tak wyjątkową, jest widoczny także wówczas, gdy przyjrzysz się bliżej pracy naszych pracowników.
Skrojone na miarę wiązki elektryczne są produkowane tutaj ręcznie z drobiazgową precyzją, aby w pełni sprostać wymaganiom naszych klientów. Jest to trudne zadanie, ponieważ muszą one spełniać te same sztywne kryteria, co wiązki produkowane przez maszyny. Chodzi tu o szybkość produkcji i maksymalną wydajność. Kiedy po dziesięciu godzinach wiązka zostaje dopracowana przez 180 rąk, które przetestowały ją dokładnie i skrupulatnie, aby działała niezawodnie - tylko wtedy jest dostarczana do naszego klienta. Tylko wtedy jesteśmy z siebie zadowoleni.

Pracownicy naszych fabryk mówią, że to "pasja do wiązek jest tym, co nas łączy". Ponieważ "produkt jest zawsze naszym kluczowym priorytetem". Bariery kulturowe nie istnieją, gdy pracownicy produkcji z dziewięciu krajów i 23 oddziałów spotykają się przy jednym stole i wymieniają się pomysłami na temat tego, jakie standardy mogą jeszcze bardziej usprawnić naszą pracę, jak ulepszyć maszyny spawalnicze lub jaka odzież robocza zapewnia maksymalne bezpieczeństwo pracy.

Niektórzy twierdzą, że wiązki elektryczne dosłownie otaczają tych, którzy z nimi pracują. Prowadzi to do bliskiej relacji z produktem, a tym samym do wysokich wymagań po stronie pracowników w odniesieniu do ich własnych wyników - coś czego nie można osiągnąć przy użyciu maszyn.

Chcesz pracować dla firmy, w której 92% produktów jest "wytwarzanych ręcznie"?

ZATEM DOŁĄCZ DO NAS!