У ПРАВИЛЬНОМУ МІСЦІ
У ПРАВИЛЬНИЙ ЧАС

На заводах групи СЕБН немає типових спеціалістів з логістики. Для цього робота надто складна. Коли одна група займається розпакуванням сировини на заводі, інша обговорює вимоги щодо постачання та спеціальні замовлення з нашими клієнтами, в той час як ще одна група планує разом з командою виробництва, які продукти повинні бути виготовлені і на яких заводах.

ЛОГІСТИКА

На заводах групи СЕБН немає  типових спеціалістів з логістики. Для цього робота надто складна. Коли одна група займається розпакуванням сировини на заводі, інша обговорює вимоги щодо постачання та спеціальні замовлення з нашими клієнтами, в той час як ще одна група планує разом з командою виробництва, які продукти повинні бути виготовлені і у яких локаціях. Всіх їх об'єднує одна спільна риса: вони однаково точно знають,  де знаходиться кожен дріт чи в'язка - у виробничому процесі, на шляху до наших клієнтів або вже на місці. Бо фахівець з логістики є першим, хто приймає матеріал і останнім, хто його відправляє до клієнта.

Перед самим процесом може виникати багато логістичних запитань,  які потребують відповіді - і це відразу ж після укладення контракту  з боку замовника: яке розташування є найбільш відповідним для виробництва? Які матеріали нам потрібні і в якій кількості? Який транспорт найкращий, який контейнер, яка упаковка? Як ми можемо забезпечити своєчасну доставку? І як ми можемо гарантувати нашим клієнтам максимально можливу гнучкість аж до останньої хвилини виробництва? Тільки тоді, коли на всі ці питання будуть готові відповіді - ми можемо відчувати себе спокійно та задоволено. Тому що є хтось, у кого все під контролем. Хтось, хто шукає рішення і робить все, що в його силах, щоб виконати вимоги і очікування. Хтось, хто продумує ризики і знає, як впоратися з ними.

У вас є талант в плануванні та організації доставки товару в потрібне місце у визначений час? Чи любите ви знаходити спільну мову з людьми та координувати роботу?  

ТОДІ ВАМ ДО НАС!