ПРАЦЮЮЧИ ПЛІЧ-О-ПЛІЧ
ЗАДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ІДЕАЛЬНОГО РЕЗУЛЬТАТУ

Тут тихо і пахне гумою або маслом. І для виробничого цеху - тут надзвичайно багато працівників. На дільниці нарізки, зварювання чи тестування. В середньому, 2500 співробітників працюють на наших заводах, і це більше, ніж налічують багато інших компаній, разом взятих.

ВИРОБНИЦТВО

Тут тихо і пахне гумою або маслом. І для виробничого цеху - тут надзвичайно багато працівників на дільницях нарізки, зварювання чи формування. В середньому, 2500 співробітників працюють на наших заводах, і це більше, ніж налічують багато інших компаній, разом взятих.
Типову природу нашого бізнесу, що робить його таким особливим, також можна побачити через призму наших співробітників. Індивідуальні кабельні в'язки  виготовляються вручну з неймовірною точністю, щоб повністю задовольнити потреби наших клієнтів, а це завдання не з легких, так як вони повинні відповідати тим же критеріям, що й машини. Коли, через десять годин в'язку сформували 180 рук, детально перевіривши її та протестувавши до бездоганності - тільки тоді вона доставляється до нашого клієнта. Тільки тоді ми спокійні.

Наші співробітники зазначають, що нас об'єднує  "пристрасть до в'язок, які ми виготовляємо". Так як "продукт завжди є нашим головним пріоритетом". Культурних бар'єрів не існує, коли працівники з дев'яти країн і 23 населених пунктів зібралися разом за одним столом і обмінюються ідеями про те, які нововведення могли б зробити нашу роботу ще більш ефективною, як поліпшити зварювальні машини або який робочий одяг забезпечує максимальну експлуатаційну безпеку.

Захоплення своєю роботою супроводжується тісним зв'язком працівників та продукції, де кожен починає розуміти всі тонкощі та функціональні особливості кожної деталі, і це те, що не може бути досягнуто за допомогою машин.

Ви хочете працювати в компанії, в якій 92% продукції виготовляється "вручну"?

ТОДІ ВАМ ДО НАС!