FASCYNUJĄCE WIĄZKI ELEKTRYCZNE –
UKŁAD NERWOWY I KRWIOBIEG SAMOCHODU

Układ nerwowy samochodu: W ten sposób pracownicy postrzegają nasze wiązki elektryczne. Bez wiązki elektrycznej nic nie działa - ponieważ dostarcza ona wszystkie "ładunki elektryczne", między innymi do podnośników szyb czy systemów nawigacyjnych itp. Doświadcz w pięciu krokach tego, w jaki sposób powstają wiązki elektryczne i jaki możesz mieć w tym udział!

UKŁAD NERWOWY

Układ nerwowy samochodu: W ten sposób pracownicy postrzegają nasze wiązki elektryczne. Bez wiązki elektrycznej nic nie działa - ponieważ dostarcza ona wszystkie "ładunki elektryczne", między innymi do podnośników szyb czy systemów nawigacyjnych itp. Jednocześnie jest uznawana za element o największej elastyczności - przechodzi przez samochód, pod siedzeniami i wzdłuż blachy i tablic, od silnika do tyłu samochodu i z powrotem. Co sprawia, że jest to tak wymagający proces? Rozmiar i objętość wiązki elektrycznej, duża liczba jej wariantów oraz to, że musi zapewniać maksymalne bezpieczeństwo. Ponieważ praca z instalacjami elektrycznymi i na instalacjach elektrycznych jest dosłownie "naładowana" ekscytującymi wyzwaniami.

Zadanie wymagające technicznego entuzjazmu, kreatywności i indywidualnej inicjatywy.

Wszystko, co musisz wiedzieć o pięciu etapach produkcji wiązek elektrycznych - od wstępnego projektu do dostawy do klienta.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ